
Hétfőn megnyitotta kapuit a Budaörs nyári focitábora. Ahol bár természetesen a labdarúgásé a főszerep, hűsítő, kulturális és vetélkedő programokban sincs hiány.
A gyerekek a végeláthatatlan focikavalkád mellett kedden a Puskás Arénában vettek részt stadiontúrán és múzeumlátogatáson, míg szerdán a városi strandon hűtötték le a kedélyeket. A félidőben szoros verseny alakult ki a csillagvadászatban, és folytatódik a játék, valamint a pontgyűjtés.





Hajrá Budaörs!














